پرتال
پرتال
پرتال
portal
 
Dorsa WebHosting
درسا چگونه به ارتقاء سایت شما در موتورهای جستجو (SEO)کمک می کند؟
به فرآيندي كه باعث مي شود آدرس يك سايت اينترنتي در صدر نتايج يك موتور جستجو مانند گوگل براي جستجوي كلمه يا كالاي خاص ، قرار بگيرد، بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو گفته می شود.
طراحي گرافيكي سايت به تنهائي و بدون رعايت اصول بهينه سازي سايت، فقط هزينه اي را بر دوش صاحب سايت تحميل خواهد كرد. به عبارت ديگر اگر سايتي را به يك شركت طراحي سايت سفارش مي دهيد و تقاضاي بهينه سازي سايت را نداريد، بهتر است اصلا از تهيه و طراحي سايت شغلتان منصرف شويد. در غير اين صورت درست مانند اين است كه فروشگاه زيبا و پر زرق و برقتان را درست وسط بيابان بنا نموده ايد. با بهترين اجناس و زيباترين ويترين ها هم اين فروشگاه به زور روزي يك بطري آب خواهد فروخت! یکی از اقدامات درسا برای طراحی سایت علاوه بر طراحی زیبا بهینه سازی سایت ها میباشد.
کلمات کلیدی (متا تگ) نقش بسیار مهم و در سئو  دارد به گونه ای که بررسی و تحلیل آن به وسیله ربات مخصوصی از گوگل انجام می شود و بسیار کاربردی می باشد . پرتال سازمانی درسا بدین منظور قسمتی تحت عنوان متاتگ فراهم نموده است تا با کاربری آسان و تنها با نوشتن کلمات کلیدی مورد نظر به طور اتوماتیک برای سایت متاتگ قرار داده شود . برای این تگ در سئو امتیاز خوبی نهاده شده کلماتی که در این تگ قرار می دهیم باید بسیار قوی بوده به طوری که مطمئن باشیم کاربران ما با این کلمات بیشتر به سمت سایت هدایت می شود .
همچنین درسا با فراهم نمودن امکاناتی از قبیل نقشه سایت ، لینکها و امکان ثبت کلمات مورد جستجو در سایر قسمت های پرتال پبش از پیش به این مقوله توجه کرده است .
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
.Copyright © 2010 DorsaGroup - All Right Reserved
Powered by DorsaPortal